O MNĚ

Já a knihy, to je celoživotní láska. Od mala jsem vášnivě ráda četla a ta vášeň mi už zůstala. Na základní škole se láska k psanému textu přeměnila i v touhu po vlastní tvorbě - tenkrát zatím jen v podobě školního časopisu. Ve stejné době jsem si také zamilovala angličtinu. To jsem ještě netušila, že to jednoho dne budu moci tak skvěle skloubit a že se tato radost stane i mým povoláním.

Po základní škole jsem zamířila na Obchodní akademii a následně jsem pracovala jako obchodní referentka a částečně i asistentka. A vlastně i tady byla důležitá práce se slovy a s angličtinou, i když zase trochu jinak.
O několik let později jsem se odhodlala vydat na cesty - tak trochu po světě, ale především "sama k sobě". Tehdy jsem kromě cestování a poznávání začala také psát pro vlastní web i tzv. "do šuplíku" a překládat inspirativní texty. Tak jsem se dostala ke Kryonovým channelingům, které pro mne znamenaly naprostý přelom. Zcela mi změnily život - nečekaným a nádherným způsobem. A nejen mně, takže jsme s kolegy založili web, který se specializoval právě na tato poselství, a zároveň jsme hledali způsob, jak vydat také Kryonovy knihy v češtině... a tak nás "osud" či synchronicita dovedla k těm správným lidem (jak můžete vidět v seznamu přeložených knih). A dnes jsem tady a těším se, kam dál mne cesta povede...